Vážení návštěvníci. Spustili jsme nový elektronický obchod a každý den do nabídky přidáváme další produkty. Pokud nemůžete na našem eshop nalézt hledaný produkt, tak nás neváhejte kontaktovat. Je velice pravděpodobné, že hledaný autodíl máme skladem.

Ekologická likvidace vozidel ZDARMA

Provádíme ekologickou likvidaci vysloužilých a havarovaných vozidel všech modelů, značek a stáří a to jak osobních (vč. motocyklů), tak užitkových do 3,5 tuny. Vaše vozidlo zdarma * odvezeme, zdarma ekologicky zlikvidujeme a zdarma vystavíme doklad, potřebný pro odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel.
* odtah zdarma zajišťujeme do 50 km od provozovny levnedily.cz – Přišimasy

Navíc výkup autodílů VW, Audi, Škoda a SEAT
Pouze u nás:  u vozidel značek VW, Audi, Škoda a SEAT mladších 10-ti let od Vás vykoupíme funkční a nepoškozené náhradní díly.

Jak postupovat?

Zavolejte nám a dohodněte se s námi na termínu a způsobu převzetí vozidla

Soukromá vozidla

Budete potřebovat:

  • originál nebo kopie technického průkazu vozidla
  • občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • plnou moc (při zastupování majitele) - Pokud zastupujete majitele vozidla, budete potřebovat přiložit plnou moc – plná moc nemusí být ověřená. Pokud majitel vozidla zemřel, je potřeba doložit pravomocné rozhodnutí příslušného soudu o projednaném dědictví. Vzor plné moci ke stažení ZDE.

Firemní vozidla

Budete potřebovat:

  • originál nebo kopie technického průkazu vozidla
  • aktuální výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list
  • plnou moc (při zastupování statutárního orgánu společnosti) - Pokud nejste osobou oprávněnou jednat jménem firmy (statutární orgán), budete potřebovat přiložit plnou moc. Plná moc nemusí být ověřená. Vzor ke stažení zde.

Převezmeme Vaše vozidlo a vystavíme Vám protokol o ekologické likvidaci vozidla t.j. „Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků“

Pokud využijete odtahu a vyplníte a odešlete formulář na této stránce, předáme Vám „protokol“ ihned při převzetí vozidla. Jinak si opíšeme údaje z Vašeho dokladu totožnosti a z velkého technického průkazu vozidla a „protokol“ Vám vystavíme a pošleme do 2 pracovních dnů doporučeně poštou.

Pokud vozidlo dovezete do naší provozovny levnedily.cz – Přišimasy, údaje o Vašem vozidle obratem vložíme do systému a „protokol“ Vám vystavíme ihned na místě.

Z vozidla prosím sejměte registrační značky – ty budete potřebovat, spolu s originálem velkého a malého technického průkazu k odhlášení vozidla z registru motorových vozidel.

Odhlásíte Vaše vozidlo z registru motorových vozidel na odboru dopravně-správních agend městského úřadu

Pokud se jedná o soukromé vozidlo, obrátíte se na městský úřad dle Vašeho bydliště, v případě firemního vozidla dle místa podnikání (liší-li se od bydliště).

Soukromá vozidla

Firemní vozidla